Main Menu

Imprezowa sobota w parku miejskim w Ząbkach

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

W sobotę,23.06 w Parku im. Szuberta w Ząbkach odbędą się dwa wydarzenia dla całych rodzin.

26 czerwca, w sobotę zapraszamy do parku miejskiego w Ząbkach.

O godz. 13:00 rozpocznie się piknik.  W programie między innymi: prezentacja militariów Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej- pojazdy, broń i sprzęt wojskowy, psy wojskowe, prezentacja Oddziału Ząbki Związku Strzeleckiego “Strzelec” Józefa Piłsudskiego w tym tor przeszkód, strzelnica ASG, pokazy oraz stoisko rekrutujące do Związku Strzeleckiego, pokazy ratownictwa medycznego w wykonaniu Straży Miejskiej w Ząbkach, pokaz sprzętu Ochotniczej Straży Pożarnej w Ząbkach, muzeum harcerskie, dmuchańce dla dzieci, stoiska z zabawkami, wata cukrowa, grochówka.

O godz. 16:00 organizatorzy zapraszają napatriotyczne przedstawienie ”Zawsze na przedzie”. Dwuczęściowy spektakl to historia o czasie poprzedzającym odzyskanie niepodległości 11 listopada 1918 roku. Opowiada o wychowaniu patriotycznym dzięki któremu Polska mogła po 123 latach odzyskać niepodległość. Spektakl skierowany jest dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

O godz. 20:00  Gala Finałowa IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Musicalowej im. George’a Gershwina o statuetkę FUNNY FACE. Oprócz laureatów wystąpią także: artyści Broadway w Polsce, Aneta Figiel oraz Marek Torzewski.

Serdecznie zapraszamy

(źródło: Miasto Ząbki)

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin


« (Poprzednia wiadomość)