Main Menu

Remont ulicy Powstańców – pierwsze utrudnienia

Facebooktwitterlinkedin

Przebudowa ul. Powstańców wkracza w kolejny etap. Pierwsze utrudnienia odczują piesi i pasażerowie ząbkowskiej komunikacji, a za ok. 2 tygodnie ze zmianami zmierzą się kierowcy.

Dotychczas prace związane z przebudową ul. Powstańców koncentrowały się poza obecną ulicą i nie wywoływały większych oraz długotrwałych utrudnień. Od wtorku front robót na budowie ul. Powstańców się poszerzy i pojawią się pierwsze utrudnienia dla użytkowników drogi. Na razie będą najbardziej odczuwalne dla pieszych i pasażerów linii „Ząbki-2”

Firma WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. – wykonawca przebudowy ul. Powstańców poinformowała, że od 3 lipca wprowadza czasową organizację ruchu etap I (zatwierdzoną przez starostwo powiatu wołomińskiego), która zakłada wyłączenie z ruchu chodnika po stronie południowej na odcinku od myjni do drogi wojewódzkiej 631. Ruch pieszy w tym czasie będzie odbywał się stroną północną. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku Powstańców Las.

Kolejna zmiana jest przewidywana za ok. 2 tygodnie (w podetapie III) gdy ruch w kierunku drogi wojewódzkiej będzie poprowadzony po fragmencie nowej jezdni ul.Powstańców.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »