Main Menu

Nowy Zastępca Burmistrza Miasta Ząbki

Facebooktwitterlinkedin

W ubiegły tygodniu dowiedzieliśmy się, że z funkcji Zastępcy Burmistrza Miasta Ząbki zrezygnował pan Artur Murawski. W mediach społecznościowych i na stronie UM Ząbki podziękował za współpracę Burmistrzowi, współpracownikom i wszystkim mieszkańcom Ząbek. Dziś poznaliśmy nazwisko nowego Zastępcy Burmistrza Miasta Ząbki. To była dyrektor Gimnazjum nr 2 w Ząbkach pani Małgorzata Zyśk.

“Pani  Małgorzata Zyśk  z dniem 16 lipca br. objęła stanowisko z-cy burmistrza miasta Ząbki.

Pani wieceburmistrz jest od urodzenia mieszkanką Ząbek, była wieloletnią dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 2 im. J. Popiełuszki w Ząbkach i radną powiatową. W radzie powiatu obecnej kadencji zasiadała w Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki oraz w Komisji Dziedzictwa Narodowego i Kultury. Ma ośmioletnie doświadczenie w pracy projektowo-technicznej, jako starszy asystent architektoniczny, dwudziestoletnie – na stanowisku nauczyciela i szesnastoletnie – w zarządzeniu szkołą.

Z wykształcenia jest historykiem, ma także przygotowanie z zakresu wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie oraz kwalifikacje do zarządzania w oświacie.

Pełniąc dotychczasowe funkcje sprawowała zarząd trwały nad nieruchomościami.

Ma bogate doświadczenie w zakresie stosowania przepisów prawa oświatowego, administracyjnego i cywilnego, prawa pracy i ustawy o pracownikach samorządowych oraz prawa zamówień publicznych i przetargów.

Jako radna powiatowa, zdobyła doświadczenie w  pracy samorządowej  oraz współpracy z wieloma instytucjami i organizacjami pozarządowymi.

Na stanowisku zastępcy burmistrza miasta Ząbki Pani Małgorzata Zyśk będzie odpowiedzialna za sprawy: inwestycji, geodezji i gospodarki nieruchomościami, drogownictwa, zamówień publicznych oraz promocji.

Nowej wiceburmistrz życzymy wiele satysfakcji ze sprawowanej funkcji oraz owocnej pracy.

 

Iwona Potęga

Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Zdrowia Urząd Miasta ”

(foto: Sławomir Pisarczyk)

Facebooktwitterlinkedin