Main Menu

Ząbki w obiektywie Roberta Ołdakowskiego

Facebooktwitterlinkedin

Pan Robert Ołdakowki jest mieszkańcem naszego miasta i fotografem amatorem. Zapraszam do obejrzenia Miasta Ząbki w obiektywie pana Roberta.

Jak sam o sobie mówi fotografia to jego hobby, którym zajmuje się od 30 lat. To jego pasja i teraz chce się tym zająć zawodowo, zgodnie z zasadą kto robi to co lubi ten nigdy nie pracuje.

Pan Robert wykonuje zdjęcia w podczerwieni. Fotografuje Warszawę, Mazowsze i Podlasie. Głownie krajobrazy, budynki historyczne, współczesną przestrzeń miejska, a także ładne historyczne hotele czy budownictwo sakralne.

Zdjęcia w podczerwieni wykonuję tradycyjnym aparatem używając odpowiedniego filtra w odpowiednich czasów ekspozycji oraz postprodukcji. Natomiast drugi aparat przerabiam w profesjonalnym serwisie we Wrocławiu, tak żebym mógł fotografować od razu i bez zakładania filtra i bez statywu. Czyli abym mógł też fotografować w przestrzeni ludzi nie poruszonych tak jak fotografuje się normalnym aparatem – przy tradycyjnym aparacie z filtrem używam statywu i czasu od sześciu sekund do nawet minuty”.

Zdjęcia autorstwa pana Roberta Ołdakowskiego.

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)