Main Menu

Zwyciężyli na własnym stadionie! Brawo Ząbkovia!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

 

 

Ząbkovia Ząbki wygrała na własnym stadionie. Pokonali Mazovią Mińsk Mazowiecki. Bramki dla ząbkowskiego klubu strzelili Daniel Kozik oraz Konrad Cichowski. Brawo. Tak trzymać.

Po dwóch nieudanych meczach wyjazdowych jest dobra wiadomość dla kibiców Ząbkovii. W ostatnim meczu, na miejskim stadionie w Ząbkach – Dozbud Arenie – pokonali 2:0 Mazovią Mińsk Mazowiecki

Autorem pierwszej bramki był Daniel Kozik, który strzelił gola w 50 minucie meczu, drugą bramkę, w doliczonym czasie gry, strzelił Konrad Cichowski.

Przy pierwszej akcji bramkowej podaniem z własnej połowy boiska popisał się Damian Świerblewski, a napastnik naszej drużyny stojąc tyłem do bramki przyjął piłkę i mimo próby interwencji podjętej przez bramkarza gości wepchnąć piłkę do siatki.

Wynik meczu ustalił strzałem głową, w drugiej minucie doliczonego czasu gry, Konrad Cichowski, po świetnym dośrodkowaniu kolejnego z młodzieżowców występujących w ząbkowskiej jedenastce Wojciecha Kokoszewskiego, który wszedł na boisko w 60 minucie gry.

W najbliższą sobotę ząbkowską drużynę czeka potyczka wyjazdowa. Zmierzą się z drużyną MKS Przasnysz, drużyną która zanotowała bardzo dobry start w obecne rozgrywki. Dwa zwycięstwa i jeden remis dają im drugie miejsce w ligowej tabeli.

Za dwa tygodnie na stadionie DOZBUD Arena w Ząbkach ząbkowianie podejmować będą drużynę MKS Ciechanów.

(źródło: Krzysztof Krajewski/Ząbkovia Ząbki)

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin


(Następne wiadomości) »