Main Menu

„Startuj z nami! Kolarstwo jest naszą pasją”

Facebooktwitterlinkedin

W niedzielę, 16 września wraz z organizatorami zapraszamy na Lotto Poland Bike Maraton! XII etap odbędzie się w Ząbkach!

Poland Bike zaprasza na XII Etap Poland Bike Maraton,  16 września br.. Start/meta ul. Hubalczyków/Nowoprojektowana (przy Stacji Uzdatniania Wody w Ząbkach).
Będzie  miasteczko rowerowe  Poland Bike z atrakcjami dla dzieci oraz piknik rodzinny.
Godziny pracy Biura Zawodów: sobota, 15.09.2018 r.: godz. 17.00-19.00

niedziela, 16.09.2018 r.: godz. 8.30-15.00, w tym:

godz. 9.00-10.30 (zapisy dystans MINI CROSS)

godz. 8.30-11.00 (zapisy dystans FAN)

godz. 8.30-12.00 (zapisy dystans MINI/MAX)

dystans FAN: 7 km – start: 11.15

dystans MINI: 24 km – start: 12.30

dystans MAX: 48 km – start: 12.30

dystans MINI CROSS:start: 10.45

Patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Miasta Ząbki.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON to kolarski cykl wyścigów amatorów na rowerach górskich z największych potencjałem. Absolutna czołówka tego typu imprez w Polsce. Najmocniejszy na Mazowszu i w pobliżu Warszawy. LOTTO Poland Bike Marathon, organizowany jest przez byłego kolarza zawodowego Grzegorza Wajsa. Hasło Poland Bike, niezmienne od 2009 roku, czyli „Startuj z nami! Kolarstwo jest naszą pasją” mówi wszystko.

LOTTO Poland Bike Marathon z roku na rok bije rekordy frekwencji. Tysiące osób stają na starcie z charakterystycznymi, okrągłymi numerami na rowerach. Trzy trasy dla uczestników i Mini Cross dla przedszkolaków. Zawodom zawsze towarzyszy gorąca atmosfera i profesjonalna oprawa. To wszystko sprawia, że LOTTO Poland Bike Marathon jest cyklem najbardziej docenianym i lubianym przez amatorów MTB.

Najważniejsza jest perfekcyjna organizacja. Każdy może skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego. Są bufety na trasie i w miasteczku Poland Bike, a dla najmłodszych – Chatka Małolatka. Poland Bike to doskonała rozrywka dla całych rodzin. Wystartować może każdy, wystarczy mieć rower i kask. Zapraszamy!

Patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Miasta Ząbki.

Więcej informacji w tym regulamin i zapisy na: polandbike.pl

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)