Main Menu

Zapraszam do dyskusji

Facebooktwitterlinkedin

Drodzy Mieszkańcy Ząbek,

Kampania wyborcza już się rozpoczęła. Jeszcze nie znamy kandydatów z Ząbek do rady miejskiej, rady powiatu czy fotela burmistrza. Cała machina ruszy “lada dzień”. Będziemy zarzucani reklamami. Każdy będzie coś obiecywał. Część z tych osób mieszkańcy Ząbek znają, to osoby, które obecnie są radnymi. Będą również osoby, które po raz pierwszy będą się ubiegały o to aby być reprezentantem społeczności z danego rejonu.

Nim wybierzemy nowych radny i burmistrza oceńmy minioną kadencję. Podzielcie się z innym swoimi opiniami na temat radnych miejskich, radnych powiatowych i burmistrza. Chodzi o merytoryczną dyskusję.

Napiszcie co sądzicie o działaniach radnych w Waszych rejonach. Czy znacie radnych z Waszych rejonów? Wiecie kto jest radnym/radną? Widzieliście tych ludzi, rozmawialiście z nimi? Jak oceniacie jego/jej działania.

Napiszcie jak oceniacie pracę ząbkowskich radnych powiatowych, którzy w radzie powiatu powinni działać  w szeroko pojętym interesie mieszkańców Ząbek. Czy wiecie kto był w radzie powiatu i co dzięki jego/jej działaniom zmieniło się w Ząbkach w ostatniej czterolatce?

Napiszcie jak oceniacie działanie miejskich urzędników pod wodzą obecnego burmistrza? To oni odpowiadają za publiczne inwestycje, publiczne placówki, publiczne imprezy. Czy burmistrz dobrze sprawował swój urząd i czy dzięki jego pracy, nadzorowi nad pracą podległych mu pracowników przez ostatnie cztery lata Ząbki zmieniały się na lepsze czy nie?

Proszę o merytoryczne wypowiedzi. Swoje wypowiedzi popierajcie przykładami.

Wasza ocena może pomóc wybrać w tegorocznych wyborach ludzi naprawdę cennych i “odstrzelić” tych którzy nie działają na rzecz miasta w którym wspólnie żyjemy, a znów kandydują. Bo to my wybieramy. Niech nasz wybór będzie świadomy.

Czekamy na Wasze komentarze i listy. Zapraszamy do dyskusji.

Facebooktwitterlinkedin