Main Menu

Darmowe Taxi dla ząbkowskiego seniora

Facebooktwitterlinkedin

Czy to tylko wyborczy trik? Przekonamy się niebawem. Informację otrzymaliśmy od Adama Jaczewskiego z konta w portalu społecznościowym.

“Darmowe Taxi ? dla ząbkowskiego seniora??

Wystarczy zadzwonić ☎️ lub wysłać SMS ? a kierowca podjedzie pod wskazany adres i zabierze seniora do urzędu, dworzec czy przychodni zdrowia.

O pomyśle darmowego transportu dla seniora mówi się już w Polsce od dłuższego czasu, a potrzeba pomocy seniorom w często prozaicznych sytuacjach dotarcia, chociażby do lekarza pierwszego kontaktu, była sygnalizowana przez nich samych, kilkukrotnie podczas spotkań z mieszkańcami, czy ich bliskich szukających pomocy i wsparcia u mnie jako radnego reprezentującego Ząbki w Radzie Powiatu Wołomińskiego.
Pilotażowy program darmowych taksówek dla seniora jest moją prywatną inicjatywą, obrazującą potrzebę wprowadzenia usługi na stałe.
To rozwiązanie skierowane jest do osób, których nie stać na zamówienie taksówki, a podróżowanie komunikacją miejską jest zbyt kłopotliwe. Należy zwiększyć poczucie komfortu, bezpieczeństwa i wygody seniorów.
Seniorzy zainteresowani skorzystaniem z usługi transportu na terenie Ząbek już teraz mogą zgłaszać zapotrzebowanie pod numerem telefonu 577 928 271. Należy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz ustalić kiedy i na jakiej trasie na terenie Ząbek potrzebny jest przewóz.
Będę do dyspozycji do końca października br., po wcześniejszym umówieniu i potwierdzeniu dostępności z co najmniej 1 dniowy wyprzedzeniem.”

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »