Main Menu

“Zachęcam Państwa do oddania głosu na jego osobę jako kandydata na Burmistrz”

Facebooktwitterlinkedin

List pani Barbary

“Jedyny kandydat na Burmistrza Miasta Ząbki

Artur Wałachowskiego znam od kilkunastu lat, ponieważ podobnie jak ja wybrał Ząbki jako miejsce, w którym mieszka i wychowuję swoje dzieci. Przywiązanie do tradycyjnych polskich wartości stanowi dla niego najważniejszy fundament podejmowanych działań. Obserwując, jako radny obecnej kadencji, znikomą skuteczność wniosków i postulatów mieszkańców oraz reprezentujących ich radnych, postanowił w tym roku kandydować na stanowisko Burmistrza Miasta Ząbki. Ze względu na swoją pracę zna bardzo dobrze nasze miasto, jego mocne strony, deficyty i pilne potrzeby. Rozmawia z mieszkańcami i wie jak dużo jest do zrobienia, ile spraw wymaga pilnej interwencji, jak duże i strategiczne inwestycje przed nami.

Jego wykształcenie i doświadczenie zawodowe, a także działalność społeczna są najlepszym gwarantem dobrego sprawowania urzędu Burmistrza. Za jego kandydatury przemawiają:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska) co pozwala na swobodne prowadzenie rozmów z projektantami, wykonawcami czy urzędnikami na tematy budowlane.
  • 20 letnie doświadczenie na stanowiskach technicznych, w tym praca w PWiK w Ząbkach, gdzie odpowiada za realizację inwestycji (przygotowanie przetargów, opracowanie projektów oraz koordynację budowy infrastruktury podziemnej oraz rozbudowę ujęć wody dla Ząbek); Współpracuje z pracownikami Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego czy Nadzoru Budowlanego w Wołominie, a także wydziałami Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.
  • Radny Rady Miasta Ząbki i członek Komisji Rewizyjnej – zna procedury związane z zarządzaniem miastem, planowaniem i realizacją budżetu, realizowane inwestycje gminne.
  • W Zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej odpowiada za sprawy techniczne i finansowe.
  • Prezes PZ Caritas w Ząbkach, koordynator ogólnopolskich akcje wolontariatu w Ząbkach.
  • Inicjator cyklicznych działań lokalnych akcji sprzątania lasu, zebrań z mieszkańcami.
  • Twórca serwisów informacyjnych powstancow-zabki.pl wybieram-zabki.pl

 

Ząbki czekają duże inwestycje jak: budowa szkoły podstawowe (30 mln zł)j, rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej (ponad 30 mln zł), inwestycje drogowe i wiele innych jak budowa placów zabaw, ścieżek rowerowych czy chodników. Jestem pewna, że jako Burmistrz poradzi sobie z czekającymi Ząbki w najbliższych latach wyzwaniami.

Tworząc Komitet Wyborczy WYBIERAM ZĄBKI pokazał, że potrafi zjednoczyć ludzi do wspólnego działania dla dobra naszego miasta, dlatego zachęcam Państwa do oddania głosu na jego osobę jako kandydata na Burmistrza, a także na pozostałych kandydatów z list KWW Wybieram Ząbki do Rady Miasta Ząbki.

                                                                                                                             Barbara Dąbrowska

                                                                                                                             Kandydatka do Rady Miasta Ząbki”

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)