Main Menu

Ząbkowski matrix

Facebooktwitterlinkedin

Stary czy nowy, bałagan jak był tak jest. Pani Anna zróciła uwagę na coś co powinno być zmienione już w piątek, a „oficjalnie” funkcjonuje jeszcze dziś. O odpowiedź na pytanie pani Anny poprosiliśmy kierownik biura Rady Miasta panią Małgorzatę Wyrzykowską i sekretarz UM Zabki panią Patrycję Żołnierzak. Czekamy na odpowiedzi.

Szanowna Redakcjo,

Wczoraj, 20 listopada br, została zaprzysiężona nowa Rada Miasta Zabki, wybrano nowego przewodniczącego Rady. W dniu wczorajszym zaprzysiężona zostałą również nowa Burmistrz Maista Ząbki. Zgodnie z prawem „stara” Rada i „stary” Burmistrz przestali pełnić swoje obowiązki 16 listopada – piątek. Jednak na oficjalnej stronie UM Zabki, jeszcze dziś 21 listopada przeczytamy, że burmistrzem Ząbek jest Robert Perkowski, a Rada to osoby, których kadencja skończyła się w miniony piątek. W XXI wieku gdy praktycznie każd

y może na bieżąco i w czasie rzeczywistym sprawdzić każdą informację takie „zaniedbanie” bardzo źle świadczy zarówno o „gospodarzu” jak i urzędnikach miejskich pracujących na rzecz Ząbek. Czy kokolwiek w Urzędzie Miasta Ząbki zdaje sobie sprawę z tego jak ważne w dzisiejszym świecie, w świecie gdzie po informacje sięgamy co chwilę, są rzetelne i prawdziwe informacje? 

Anna

Materiał zamieszczamy o godz. 10:30. Na oficjalnej stronie UM Zabki nadal nie zostały wprowadzone zmiany.

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)