Main Menu

Okrągły jubileusz – będzie wspaniała zabawa!

Facebooktwitterlinkedin

To już 9 lat!!! Jubileusz charytatywnych działań Fundacji AND I AM UP – X edycja „A MY DO BETLEJEM”. Zapraszamy na aukcję cennych przedmiotów. To wyjątkowa edycja akcji i wyjątkowe będą “fanty”. Ma być rakieta od Agnieszki Radwańskiej, prezent od Marcina Gortata i wiele innych. W części artystycznej każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! Cały dochód z akcji przeznaczony jest dla podopiecznych Fundacji, której głównym celem jest otwarcie w Ząbkach Publicznej Poradni Logopedycznej dla dzieci niepełnosprawnych.

Szanowni Państwo,

Przygotowania do tegorocznej, jubileuszowej zbiórki przebiegają pod hasłem: „zaangażowanie”.

„Involvement” jest słowem –kluczem: przynosi nadzieję, rodzi nowe możliwości. Bez zaangażowania ludzi- tych decyzyjnych i takich sobie pozornie zwyczajnych, ale z  wielkim sercem, podmiotów biznesowych i tych tworzących kulturę przez duże „K”, nie byłoby nas tu dzisiaj. Nie doszlibyśmy do miejsca, w którym jesteśmy. „ Następny krok jest już w chmury, w niebo”. Czy uda się go zrobić? Czy uda się nam otworzyć Publiczną Poradnię Logopedyczną dla niepełnosprawnych dzieci i wszystkich innych, na terenie Ząbek?

Zapewniam, że TAK!

Z okazji X- lecia działalności Fundacji AND I AM UP, pierwszej w Polsce dla Dzieci z zespołem Downa, chciałam serdecznie zaprosić wszystkich „ Wielkich o wielkim sercu” na wyjątkowe, bo jubileuszowe Wydarzenie Kulturalne o charakterze zbiórki charytatywnej, adresowane nie tylko do lokalnej społeczności z terenu Ząbek, Kobyłki, Zielonki, wreszcie Powiatu wołomińskiego, ale również Warszawy i innych miast oraz gmin z obszaru Województwa mazowieckiego. Medialna oprawa organizowanych imprez ma już zasięg ogólnopolski.

Wydarzenia kulturalne przygotowywane we współpracy z Teatrem RAMPA na Targówku odbędzie się  15  grudnia 2018r.  o godz. 16.00.

Zaczynamy wspaniałym przedstawieniem dla dzieci  i dorosłych, zatytułowanym „Koncert kolęd”  wprowadzającym w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Znane tradycyjne kolędy, zabawne pastorałki oraz piosenki świąteczne wypełnią wyczarowany sceniczny świat, podobny do tego zamkniętego w jarmarcznych szklanych “śnieżnych kulach”, które tak bardzo lubimy…  Zapewniamy, że bezcenne wrażenia, radość i światło bijące z przekazu spektaklu będzie można zabrać do domu..

Aukcję charytatywną po spektaklu przeprowadzi znany polski aktora teatralny i filmowy  Maciej Gąsiorek . Jak zwykle licytowany będzie  elegancki prezent aukcyjny Szanownej Małżonki Prezydenta RP-Pani Agaty Kornhauser – Dudy, przekazany specjalnie na ww. zbiórkę z osobistą dedykacją. Dalej- niezwykle atrakcyjne prezenty sportowe Szlachetnych Sportowców Międzynarodowej  Klasy: Agnieszki Radwańskiej i  wspaniałego Marcina Gortata. Będą też do wylicytowania atrakcyjne pozycje książkowe podarowane przez ogólnopolską sieć Księgarni MATRAS, przepiękna biżuteria Zu Design i płyty najbardziej popularnych kabaretów z osobistymi autografami  artystów! Zapraszamy również do udziału w licytacji.

Dalsza część programu to wspaniały występ Pawła Zaręby, finałowego uczestnika programu „MAM TALENT”, mini koncert zespołu coverowego THE THRILL, oraz show Kabaretu Niespodzianki, wreszcie  wspólna zabawa na scenie z zespołem VENUS.

Niezapomniany wieczór zakończy tradycyjnie zabawa z piłeczkami, ze wspaniałymi fantami i nagrodami, przeznaczonymi dla najmłodszych uczestników.

Zaproszenia-cegiełki można zamówić, pisząc na adres mailowy fundacji: calineczka71@gmail.com lub dzwoniąc pod nr tel.: 608315015 oraz pisząc na adres redakcja@zabki24.pl

My też zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w Jubileuszowej  Edycji „A MY DO BETLEJEM”

Zaangażujmy się!

Jako Twórcy i Odbiorcy szeroko pojętej Kultury, jako Ludzie z Sercem, którego wagę, w przenośni i dosłownie podkreślał ś.p. Profesor Religa,  którego pozytywny rytm angażuje tysiące ludzi  na całym świecie, do ofiarnego działania na rzecz najbardziej Potrzebujących.

Wesprzyjmy NASZE dzieci, kupując zaproszenie- cegiełkę na tegoroczną X Edycję „A MY DO BETLEJEM”!

Agenda zbiórki charytatywnej:

  1. Koncert Kolend – godz. 16.00  (1h 20min.)
  2. Odczytanie Pism Przewodnich (od Pierwszej Damy oraz Rzecznika Praw Dziecka), powitanie Gości – 3 min
  3. Aukcja charytatywna – ok. 20 min.
  4. Występ Pawła Zaręby – 2 min
  5. Zespól THRILL – 20 min
  6. Występ kabaretu – niespodzianki (15-20 min.)
  7. Wspólna zabawa: konkurs z piłeczkami dla dzieci; na scenie (zaproszenie dzieci) z zespołem WENUS-10-15 min.
  8. Pożegnanie i podziękowania dla wszystkich uczestników jubileuszowej ZBIÓRKI.

Zrealizujmy NASZ projekt – Publiczne Centrum Logopedyczne.

Wyposaży je fundacja WOŚP. Więcej – już wkrótce, m.in. w gazetach lokalnych, na facebook-u, naszym funpage oraz  w przestrzeni publicznej Województwa mazowieckiego!

„Serce za serce”.

Joanna Dąbrowska

Fundacja AND I AM UP

Zaproszenia – cegiełki zaproszenia w cenie 100 zł dorosły, 35 zł dzieci.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »