Main Menu

Otwarte posiedzeniu Rady Warszawskiego Transportu Publicznego

Facebooktwitterlinkedin

Rada Warszawskiego Transportu Publicznego zaprasza mieszkańców Warszawy i miejscowości gdzie funkcjonuje warszawska komunikacja zbiorowa na posiedzenie otwarte, na którym będzie można podzielić się swoimi pomysłami na temat usprawnienia działania komunikacji zbiorowej.

12 grudnia br. o godz. 17.00 w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56, odbędzie się spotkanie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego.

Na to spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem warszawskiego transportu publicznego mieszkańców Warszawy i gmin, w których funkcjonuje Warszawski Transport Publiczny. Spotkanie będzie okazją do przedstawienia efektów prac Rady z okresu od poprzedniego otwartego posiedzenia, które miało miejsce 18.06.br. W szczególności zostaną zaprezentowane opracowane przez Radę WTP Rekomendacje dotyczące priorytetów w ruchu dla pojazdów komunikacji miejskiej. Mieszkańcy będą mogli zadać pytania przedstawicielom Rady WTP oraz ZTM w zakresie przedstawionych Rekomendacji i planów ich realizacji. Uczestnicy spotkania będą mogli przedstawić problemy, które zauważają w funkcjonowaniu transportu publicznego, a w ich opinii powinny stać się kolejnymi tematami dyskutowanymi przez Radę WTP.

Zasadniczą część spotkania zajmie wymiana opinii, uwag i propozycji na kilka tematów ostatnio podjętych przez Radę WTP.

Uwaga! Miejsce spotkania przystosowane jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zapewnione zostanie także tłumaczenie na polski język migowy dla osób głuchoniemych i niesłyszących oraz zamontowana pętla indukcyjna dla osób słabosłyszących.

Uczestnicy spotkania będą mogli zgłosić problemy związane z działaniem transportu publicznego, które w ich ocenie powinny stać się przedmiotem obrad posiedzeń Rady Warszawskiego Transportu Publicznego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowo (radaWTP@ztm.waw.pl) lub telefonicznie (tel. 22-459-41-75).

Rada Warszawskiego Transportu Publicznego to nowy organ działający przy Zarządzie Transportu Miejskiego. Pierwsze posiedzenie rady odbyło się 5 kwietnia 2018r.

(źródło: www.ztm.waw.pl)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »