Main Menu

Obok nas rosną prawdziwi mistrzowie

Facebooktwitterlinkedin

Dziś medaliści wśród juniorów, w przyszłości może mistrzowie Polski i świata. Pokazali klasę i wrócili z Międzynarodowego Turnieju z 11 medalami. Brawo zawodnicy klubu SameJudo!

Zawodnicy klubu SameJudo byli na Litwie na Międzynarodowy Turniej Judo – dla dzieci urodzonych w latach 2006-2011. Turniej był mocno obsadzony, rywalizowały dzieci z Litwy, Łotwy, Rosji, Białorusi oraz kluby z Polski. Po ponad 9 godzinach rywalizacji zawodnicy SameJudo cieszyli się  z 11 medali !

Najlepsi w swoich kategoriach okazali się:
– Bartłomiej Dobrowolski
– Jan Klukowski
– Mateusz Waćko

Ze srebrnego medali cieszyli się:
– Gustaw Żołnierowicz
– Kuba Żmijewski

Na najniższym stopniu podium stanęli:
– Igor Staszuk
– Szymon Kowalczyk
– Jakub Waćko
– Fabian Maksimowicz
– Maksymilian Maksimowicz
– Sikorski Antoni

żZawodnicy UKS SameJudo zdobyli równie pięć razy piąte miejsca i dwa siódme. Czterech zawodników klubu SameJudo odpadło w eliminacjach.
Kolejnym aspektem wyjazdu był zorganizowany turniej drużynowy dla dzieci urodzonych w latach 2008-2009.
W tej części turnieju każda z drużyn musiała wystawić 7 zawodników w różnych kategoriach wagowych. Mimo niepełnego składu- brak osoby w 34 kg – zawodnicy SameJudo spisali się bardzo dobrze wygrywając wyraźnie pierwsze 3 mecze. Problem mieli dopiero w finale przegrywając 4:3 z ekipą gospodarzy. Dla zawodników Klubu SameJudo był to element treningu i możliwość stoczenia kolejnych kilku walk! Bardzo ciekawe doświadczenie!

Po turnieju zawodnicy SJ zostali na wspólnym treningu z kilkoma litewskimi klubami. To było bardzo ciekawe doświadczenie.

Zawodnicy i trenerzy klubu SameJudo serdecznie dziękują Klubowi Simba Alytus za ciepłe przyjęcie i cieszą się, że będą mogli gościć takich rywali za 2 tygodnie na turnieju w Polsce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Brawo trenerzy!

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »