Main Menu

Remont ulicy Łodygowej w obiektywie ZMID

Facebooktwitterlinkedin

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych zaprasza na fotorelację z przebudowy ul. Łodygowej. Przy okazji garść informacji o tym co w najbliższym czasie będzie się działo na placu budowy.

Jezdnia północna drogi na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. Wolińskiej została już wybudowana i odbywa się po niej ruch. Obecnie powstaje jezdnia południowa, gdzie trwa układanie podbudowy bitumicznej. Około połowy kwietnia obydwie, nowe jezdnie ul. Łodygowej na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. Wolińskiej będą gotowe i udostępnione do ruchu.

Wcześniej, bo na przełomie marca i kwietnia, wykonawca prac planuje w rejonie ul. Klamrowej skierować ruch na nowe jezdnie serwisowe. Stara droga w tym miejscu zostanie wówczas rozebrana i rozpocznie się budowa dwóch nowych jezdni od rejonu ul. Klamrowej do granicy miasta.

📌 Zakończenie całej inwestycji nastąpi w lipcu. Do tego czasu posadzonych zostanie także:
👉🌳 37 drzew (klonów i topól osik o wąskich koronach)

👉🌹 ok. 24 000 krzewów m.in.: tawuły, irgi oraz róży, w tym ok. 10.000 krzewów róż okrywowych w pasie pomiędzy jezdniami

👉🌱 ok. 0,5 h trawników.

Wielu mieszkańców Ząbek codzienne ma okazję zobaczyć co dzieje się na Łodygowej. Tych którzy nie widzieli i nie wiedzą co dzieje się przy przebudowie ulicy Łodygowej zapraszamy na fanpage ZMID, gdzie jest fotorelacja z przebudowy ulicy (TU).

(foto: ZMID)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)