Main Menu

Wspólnie posprzątajmy!

Facebooktwitterlinkedin

Stowarzyszenie “Moje Ząbki” zaprasza do włączenia się w ząbkowską akcję sprzątania Miasta!

Mieszkańcy Ząbek!

Proponujemy zorganizowanie dużej akcji sprzątania Ząbek. Od kilkunastu lat mieszkańcy południowej części organizują wiosenne sprzątanie pod hasłem “Przyszła wiosna nadszedł czas by posprzątać wspólnie las”. Zróbmy wspólny dzień sprzątania Ząbek! Wskażcie proszę gdzie (poza miejscami gdzie już jest prowadzona akcja) trzeba posprzątać.  Będą  potrzebne osoby do koordynowania i rozdawania worków w każdym miejscu (czekamy na zgłoszenia) oraz osoby, które poświęcą swój czas i przyjdą sprzątać. Jak wiadomo ktoś naśmiecił i ktoś (zwykle nie ten sam) musi posprzątać. Jeśli chcecie, żeby nasze otoczenie było czyste przyłączcie się do tej akcji.

Tegoroczna akcja sprzątania Ząbek przewidziana jest na 27 kwietnia od godz. 10:00. Prosimy o w miarę szybkie zgłaszanie miejsc gdzie trzeba posprzątać i zgłaszanie się liderów (osób które będą rozdawały worki, wskazywały teren do sprzątania i miejsca składowania zebranych śmieci).

Po akcji sprzątania, ok. godz.12:00, organizatorzy zapraszają wszystkich na piknik przy ognisku w kniei Gajowniczka (południowa część miasta pod lasem ul. Herberta). Będzie to wspaniała okazja żeby poznać “sąsiadów” i porozmawiać o Ząbkach, o naszych potrzebach o marzeniach dotyczących miejsca gdzie mieszkamy.  

Zapraszamy! Wspólnie możemy zmieniać nasze otoczenie!

Piszcie w komentarzach gdzie trzeba posprzątać.”

Facebooktwitterlinkedin