Main Menu

Zapraszamy na debatę o bezpieczeństwie w Ząbkach

Facebooktwitterlinkedin

Zapraszamy na debatę społeczną do Ząbek „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – 24 kwietnia w Urzędzie Miasta Ząbki.

W środę, 24 kwietnia 2019 r. o godz. 18:00 w Urzędzie Miasta w Ząbkach przy ulicy Wojska Polskiego 10, odbędzie debata społeczna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. W debacie wezmą udział przedstawiciele policji z komisariatu w Ząbkach, będą dzielnicowi, z którymi w trakcie debaty i po jej zakończeniu będzie można porozmawiać, będzie Burmistrz Ząbek pani Małgorzata Zyśk.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

Zapraszamy do udziału w debacie. Warto porozmawiać i wskazać gdzie mieszkańcy widzą zagrożenia, co nie funkcjonuje prawidłowo i gdzie koniecznie trzeba wprowadzić zmiany.

(źródło: KPP Wołomin)

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »