Main Menu

Smaczny i nietuzinkowy weekend w Ząbkach!

Facebooktwitterlinkedin

W sobotę i w niedzielę, 25 i 26 maja br. w Parku Miejskim w Ząbkach odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków. Festiwal zagości w Ząbkach w ramach 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych. Zapraszamy! Wstęp na obydwie imprezy jest bezpłatny.

W niedzielę 26 maja br.od godziny 13:00 w Parku Miejskim w Ząbkach odbędzie się 3 Zlot Samochodów Elektrycznych. Wśród atrakcji przewidziano jazdy testowe samochodami elektrycznymi, konkursy, gry i zabawy – te ostatnie dla dorosłych i dla dzieci.

Przez dwa dni – w sobotę i w niedzielę – w Parku Miejskim w Ząbkach zagoszczą smaki z całego świata. Będą dania znane i lubiane oraz oryginalne danie europejskie i kuchni światowej. W ramach Festiwali Smaków Food Traków będzie można pospacerować na świeżym powietrzu i zjeść coś smacznego pod chmurką. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych, grze terenowej lub odpocząć w strefie chill-out. Dla dzieci przygotowano specjalną strefę zabaw.  W sobotę wydarzenie trwać będzie od godz. 12:00 do godz. 21:00. W niedzielę organizatorzy zapraszają od 12:00 do 20:00.

Zapraszamy!

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »