Main Menu

Brawo Ząbki!

Facebooktwitterlinkedin

Oficjalne informacje ze strony Organizatora nie pozostawiają wątpliwości. Jeszcze w tym roku w Ząbkach powstanie podwórko talentów ufundowane przez firmę Nivea. Brawo mieszkańcy!

Konkurs Nivea rozpoczął się 20 kwietnia br. Od tego dnia codziennie mieszkańcy wielu miejscowości w Polsce głosowali na swoje lokalizacje. Ostatnie głosy można było oddać 20 czerwca br.

Ząbki od początku były na pierwszym miejscu w grupie miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców. W minionym tygodniu „spadły” na drugą pozycję ustępując Żaganiowi. Różnica miedzy oboma miejscowościami sięgała nawet 300 głosów. Od kilku godzin wiemy nieoficjalnie, że „na ostatniej prostej” Ząbki przegoniły Żagań. Teraz informacja została potwierdzona na oficjalnej stronie konkursu. Ząbki na pierwszym miejscu z przewagą 5 głosów. Czy wiecie, że to tylko i aż 0,013% ?

Ząbki na pierwszym miejscu w grupie miejscowości o liczbie mieszkańców od 20 do 60 tysięcy.

Brawo dla wszystkich, którzy głosowali. Największe brawa dla pani Marty, która prowadzi fanpage FB Głosujemy na plac zabaw NIVEA w Ząbkach. To ona, przez 60 dni, przypominała, ponaglała i zachęcała do głosowania. Sprawdzała i przedstawiała ranking. Co więcej pani Marta od tygodnia jest na wakacjach za granicą, ale nawet odległość nie stoi na przeszkodzie, żeby codziennie „pilnowała” ząbkowskiego głosowania i przypominała, zachęcała i sama też głosowała (głosy z zagranicy sie nie liczą więc pani Marta zorganizowała, żeby w jej imieniu głosowali bliscy). Brawo dla wszystkich którzy wspomagali panią Martę: przygotowywali ulotki, rozwieszali ogłoszenie i zachęcali wszystkich znajomych i nieznajomych do głosowania na Ząbki.

Ząbkowskie dzieci już mogą się cieszyć! Jeszce w tym roku powstanie dla nich fantastyczne podwórko na którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Wartość nagrody, którą wywalczyli mieszkańcy i sympatycy Ząbek wynosi 250 000 zł.

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)