Main Menu

Teren jest zaśmiecany przez osoby przychodzące tam

Facebooktwitterlinkedin

Otrzymaliśmy odpowiedz na pytanie dotyczące miejsca gdzie ma powstać Podwórko NIVEA, które mieszkańcy wyklikali w konkursie.

Odpowiedz na pytania zadane w materiale “Czy tak powinno być?” .

“Witam,

w odp. na maila, informuję, że jesteśmy w kontakcie z Wykonawcą budowy placu zabaw Nivea. Otrzymaliśmy informację, że wykonawca ma wybudować 50 placów zabaw – w tym samym czasie prowadzi budowę 5. Stąd termin wykonania placu zabaw w Ząbkach, nie przypadnie na sierpień.  Dokładny termin rozpoczęcia prac nie jest jeszcze znany. Wykonanie placu zabaw powinno nastąpić do  15 października, ale ten termin także może się wydłużyć.

Przedstawiciel firmy przeprowadził wizję w terenie z pracownikiem urzędu i nie wnosił do niego żadnych uwag. W zakresie prac wykonawcy  placu zabaw, jest korytowanie gruntu na głębokość około 30 cm i wsypanie tam piasku. Na niewielkim fragmencie ułożona zostanie także kostka brukowa. Podczas budowy placu zabaw okoliczny teren w jakimś stopniu ucierpi m. in przez ciężki sprzęt, który będzie używany, tak więc teren wokół placu zostanie uporządkowany po jego wybudowaniu.

Jeżeli chodzi o nieczystości komunalne (śmieci, butelki itd) są one zbierane regularnie przez służby porządkowe naszego Urzędu. Niemniej jednak teren ten jest jednym z bardziej zaśmiecanych w naszym mieście przez osoby tam przechodzące, czy też podrzucające śmieci.

Pozdrawiam,

Iwona Potęga

Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Zdrowia

Urzędu Miasta Ząbki”

Czy osoby, które zwracają uwagę na brud i bałagan w Ząbkach są usatysfakcjonowane taką odpowiedzią?

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)