Main Menu

Drogi są już wybudowane czy nie? Oto jest pytanie.

Facebooktwitterlinkedin

W wywiadzie udzielonym Teresie Urbanowskiej, opublikowanym w niedzielę 15 grudnia w telewizji internetowej Życie Powiatu Wołomińskiego, Burmistrz Ząbek, pani Małgorzata Zyśk mówiła o ząbkowskich inwestycjach. Wskazała iż wykonanych zostało kilka ulic. Czy aby na pewno mamy na myśli te same ulice?

W wywiadzie zamieszczonym na fanpage  Życie Powiatu na Mazowszu Burmistrz Ząbek, pani Małgorzata Zyśk, mówiła o inwestycjach w Ząbkach. Powiedziała m.in.: “…te drogi już niektóre są. Tak jak np.  ulice Sokola, Bociana  i Olszewskiego już są wybudowane….” (TU link do wywiadu zamieszczonego na fanpage  Gość Życia). Wywiad został opublikowany w niedzielę 15 grudnia, został również udostępniony przez panią Małgorzatę Zyśk na jej prywatnym fanpage FB. Na wizję lokalną wymienionych przez panią burmistrz ulic udaliśmy się 15 grudnia po godz. 14.

Zgodnie z umową podpisana z wykonawcą przebudowy ulic Sokolej, Bocianiej i Olszewskiego część prac powinny zakończyć się do 31 października 2019 r. Zakończenie całej inwestycji przewidziane było na 30 listopad 2019 r. W naszej ocenie, ta inwestycja nie zakończy się w 2019 roku.

Oto stan “wybudowanych” ulic Sokolej, Bocianiej i Olszewskiego.

ul. Bociania ul. Bociania ul. Bociania ul. Bociania ul. Olszewskiego ul. Olszewskiego ul. Bocianiaul. Bocianiaul. Sokola ul. Sokolaul. Sokola ul. Olszewskiego

 

 

 

 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)