Main Menu

Nie dają o sobie zapomnieć – nielegalnie ale nadal wiszą

Facebooktwitterlinkedin

Wybory parlamentarne odbyły się w Polsce 13 października 2019 r. Miesiąc od wyborów miały komitety wyborcze na usunięcie plakatów wyborczych. Niestety nie wszystkie komitety wywiązały się z tego obowiązku. Na słupach energetycznych i ogrodzeniach nadal wiszą reklamy wyborcze.

W Ząbkach i nie tylko, nadal wiszą plakaty wyborcze, które powinny „zniknąć” z przestrzeni publiczne w ciągu miesiąca od wyborów. Plakaty wyborcze w Ząbkach wiszą w okolicy SP 1 i przedszkola Skrzat, przy ul.Drewnicy i przy ul. 11-go Listopada, przy ul. Poniatowskiego. Większość to plakaty pana Andrzeja Jastrzębskiego i pana Traczyka, ale jest też plakat posła obecnej kadencji.

Kto jeszcze widział plakaty zaśmiecające przestrzeń publiczną w Ząbkach? Opisy prosimy umieszczać w komentarzach na profilu fb. Zdjęcia mile widziane.

Ząbki  nie są jedynym miejscem gdzie nadal możemy oglądać, patrzące na nas z plakatów, twarze kandydatów startujących w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu. Część podobizn kandydatów na posłów i senatorów została zerwana i leżała na ziemi obok miejsca gdzie wcześniej wisiała, część jest uszkodzona, ale nadal „zdobi” przestrzeń publiczną. Jak długo jeszcze?

 

Facebooktwitterlinkedin