Main Menu

A Ty znasz swojego radnego?

Facebooktwitterlinkedin

Wiele osób pyta kto jest “ich Radnym”. Ponieważ Radni wybierani są w okręgach wielomandatowych w każdym rejonie jest od 5 do 6 Radnych.  Oto wykaz ulic i radni przypisani do nich z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1 ulice: 11 Listopada, A. Asnyka, A. Leszyckiego, A. Mickiewicza, B. Prusa, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cisowa, C.K. Norwida, Drewnicka, E. Orzeszkowej, F. Żwirki, G. Narutowicza. Gen. F. Sławoja Skłodowskiego, Gen. J. Hallera, Gen. K. Sosnowskiego, Gen. W. Bortnowskiego, Górnośląska, Graniczna, Gwiaździsta, H. Sienkiewicza, I Brygady, I. Paderewskiego, J.H. Dąbrowskiego, Jana II Sobieskiego, J. Kochanowskiego, Jana Pawła II, J. Bema, J. Chłopickiego, J. Sowińskiego, Kard.S. Wyszyńskiego, K. Rychlińskiego, K. Przerwy-Tetmajera, Klamrowa, Kolejowa, Kombatantów, K.I. Gałczyńskiego, Ks.J. Popiełuszki, ks. K. Budkiewicza, ks. P. Skargi, ks. W. Kuleszy, L. Lisa-Kuli, Leśna, Łąkowa, M. Konopnickiej, Modrzewiowa, Mokra, Na Bagnie, Niepodległości, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Piaskowa, P. Wysockiego, Pogodna, Polna, Prosta, Radzymińska, Sezamkowa, Słowiańska, Spokojna, S. Moniuszki, S. Wigury, S. Wyspiańskiego, S. Batorego, S. Starzyńskiego, S. Żeromskiego, Szpitalna, Torfowa, Wesoła, Wierzbowa, Wilcza, Wiśniowa, W. Stwosza, Wojska Polskiego, Wolności, Zakopiańska

Radni z okręgu nr 1: Olga Kisiel, Marcin Kubicki, Jan Kurowicki, Sławomir Nowak, Piotr Pieńkowski, Beata Skwierczyńska-Mizerska

Okręg nr 2 ulice: 17 Września, 3-go Maja, A. Fidlera, Bartosza, Błękitna, Bociania, Bukowa, Ceglana, Dębowa, Dolna, F. Stefczyka nr nieparzyste od 1 do 13A, F. Chopina, Gdyńska, G. Morcinaka, Harcerska, H. Flisowskiej, H. Kołłątaja, J. Matejki, Jesienna, Jeziorna, Jodłowa, Józefa Piłsudskiego, J. Rómmla, J. Słowackiego, Kamienna, Klonowa, Kręta, Krótka, Krzywa, Ks. I. Skorupki, Ks. S. Zycha, Kwiatowa nr parzyste od 2 do 12, Legionów, Lipowa, Lotnicza nr parzyste od 2 do 18 i nieparzyste od 1 do 11, Łabędzia, Łagodna, Łodygowa, Mała, M. Langiewicza, M. Reja, Obrońców nr parzyste od 28 do końca, Powstańców nr nieparzyste od 1 do 9, Rembertowska, R. Traugutta, Sióstr Biednarzewskich, Słoneczna, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Spacerowa, S. Staszica, S. Okrzei, Szczęśliwa, Szkolna, Szwoleżerów nr parzyste od 2 do 38B i nieparzyste od nr 1 do 21, Targowa, Tęczowa, Topolowa, Ułańska, Warszawska, Wąska, Westerplatte, Wiosenna, W. Broniewskiego, W. Reymonta nr parzyste, W. Sikorskiego nr nieparzyste od 33 do 59A, w. Kossaka, Wrzosowa, Wyzwolenia, Zaciszna, Zimna, Żabia.

Radni rejonu nr 2: Zofia Dąbrowska, Anna Miazga, Tomasz Szymczak, Robert Świątkiewicz, Łukasz Uściński.

Okręg nr 3 ulice: Bratnia, Akacjowa, Dzika, Gen. S. Maczka nr parzyste, H.Ch. Andersena nr parzyste od 2 do 18H i nieparzyste od 1 do 19, I. Krasickiego, J. Malczewskiego, Jagiellońska, J. Chełmońskiego, J. Piłsudskiego nr parzyste od 126 do końca i nieparzyste od 101 do końca, Kaszubska, Kościelna, K.K. Baczyńskiego, Kwiatowa nr parzyste od 48 do końca i nieparzyste od 41 do końca, M. Kopernika, Podleśna, Powstańców nr parzyste od 2 do 58 i nieparzyste od 15 do 27, Różana, Rybna, Skowronka, Skrajna, Szwoleżerów nr parzyste pd 42 do 98A, Wł. Reymonta nr nieparzyste, Wspólna, Z. Herberta, Złota, Żurawia.

Radni okręgu nr 3: Edyta Kalata, Adam Niewiadomski, Grażyna Sobierajska, Artur Wałachowski, Aleksandra Wojciechowska.

Okręg nr 4 ulice: Baśniowa, Calineczki, Czołgistów, F. Stefczyka nr parzyste od 6 do 26 i nieparzyste od 15 do 29B, Gajowa nr parzyste wszystkie i nieparzyste od 1 do 1B. Gen. S. Maczka nr nieparzyste, Gen. W. Andersa, H. Ch. Andersena nr parzyste od 24 do końca, K. Pułaskiego, Kosynierów, Krucza, Kwiatowa nr parzyste od 14 do 36 i nieparzyste od 1 do 25, Lotnicza nr parzyste od 20 do końca i nieparzyste od 13 do końca, Mazowiecka, Obrońców nr parzyste od 6 do 24 i nieparzyste od 29 do końca, Powstańców nr parzyste od 60 do końca i nieparzyste od 29 do końca, Saperów, Sasanki, Szwoleżerów nr parzyste od 104 do końca i nieparzyste od 23 do końca, Świerkowa, T. Kościuszki, Tulipanowa, W. Sikorskiego nr parzyste wszystkie i nieparzyste od 3 do 31, Wronia, Zieleniecka.

Radni okręgu nr 4: Olga Oleksyn, Jarosław Pisarczyk, Waldemar Stachera, Marzena Toton, Wiktoria Żurobska.

W okręgu nr 4 jest pewna nieścisłość jeśli chodzi o ul. Gen. Andersa, taką odpowiedz otrzymaliśmy z UM Ząbki. Poprosiliśmy o podanie poprawionej informacji. Czekamy na odpowiedź.

(foto ze strony UM Ząbki)

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »