Main Menu

Błąd operatora, a nie błąd w harmonogramie.

Facebooktwitterlinkedin

To operator popełnił błąd i nie odebrał w sobotę 25 kwietnia br. śmieci z rejonu 6. Oficjalna informacja od firmy Partner.

W sobotę nie został zrealizowany odbiór odpadów w jednym z rejonów Ząbek. Bazując na informacji od pracowników firmy, która realizuje odbiór odpadów z Ząbek napisaliśmy, że w harmonogramie jest błąd, a odbiór śmieci z rejonu 6 realizowany będzie w poniedziałek 27 kwietnia. Dziś rano otrzymaliśmy informację od pana Pawła Radzio z UM Ząbki z prośbą zamieszczenie oświadczenia firmy Partner.

“Witam,

w związku z zamieszczoną informacją dnia 25.04.2020 r. w sprawie błędu w harmonogramie odbioru odpadów w załączeniu przesyłam oświadczenie podmiotu obsługującego, tj. firmy Partner.

Proszę o zamieszczenie na Pani stronie celem przekazania informacji do mieszkańców.

W razie pytań, wątpliwości pozostaję do Pani dyspozycji.

pozdrawiam

Paweł Radzio

Referat Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska”

W oświadczeniu czytamy, że odpady z rejonu 6 nie zostały zabrane z powodu błędu operatora, a nie z powodu błędu w harmonogramie. Poinformowano również iż numer telefonu podany na stronie UM Ząbki jest numerem aktualnym. Automatyczną informację o braku takiego numeru usłyszała osoba dzwoniąca pod ten numer w sobotę (podjęto dwie próby dodzwonienia się pod ten numer kontaktowy).

W poniedziałek rano pracownicy UM Ząbki ustalili z operatorem że odbiór odpadów z rejonu 6 będzie realizowany we wtorek 28 kwietnia.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)