Main Menu

Ząbkowska akcja sprzątania świata 2024

Facebooktwitterlinkedin

Zapraszamy już dziś na coroczną akcję sprzątania świata w Ząbkach. U nas akcja od lat przebiega pod hasłem: Przyszła wiosna nadszedł czas, by posprzątać wspólnie las”

22 kwietnia jest Światowy/Międzynarodowy Dzień Ziemi. W Ząbkach, jak co roku, Stowarzyszenie Moje Ząbki przy współpracy ze Stowarzyszeniem Wybieram Ząbki oraz Mazowiecką Wspólnotą Samorządową zorganizuje akcje sprzątania ząbkowskich lasów i parków. Samo sprzątanie jest sposobem do promowania postaw proekologicznych w naszym społeczeństwie, poprawię komunikacji mieszkańców i coroczne uświadamianie samorządowcom, politykom i obywatelom, jak kruchy jest nasz ekosystem. Mam nadzieję, że tym razem liczniej wezmą udział w akcji sprzątania ząbkowskich lasów i parków radni rady miasta i powiatu zarówno mijającej kadencji jaki nowej. Niezależnie od przekonań politycznych mamy wspólny cel: wychowanie dzieci przez przykład i współpracę. Jak zawsze zapraszamy nauczycieli z ich wychowankami, rodziców ze dziećmi, członków i sympatyków Towarzystwa Przyjaciół Ząbek, Klubu Seniora, Uniwersytetu Otwartego w Ząbkach, strażaków OSP, harcerzy i wszystkich, którym zależy na dobrej komunikacji i dbałości o nasze miasto.

Akcję sprzątania organizujemy 20 kwietnia 2024r. Zapraszamy. Po akcji, jak co roku, planujemy spotkanie plenerowe.

A tak było rok temu:

//www.zabki24.pl/2023/04/sprzatanie-swiata-w-zabkach/?fbclid=IwAR2xWU1-CQX9maTNPmuCx68QJ3K1ermtqMKkXyo2xE0jofQ3oXOrl09_3yo

rok wcześniej było tak:

//www.facebook.com/100044695961641/videos/771309847190162

Małgorzata Prusik

Wiceprezes Stowarzyszenia Moje Ząbki

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »