Main Menu

POWIATOWA MAJÓWKA 2024.

Facebooktwitterlinkedin

Jedno z największych wydarzeń muzycznych w  powiecie wołomińskim, skupiające tysiące fanów, które odbędzie się 25 maja  o godzinie15:00
w Pałacu w Chrzęsnem przy ul. Pałacowej 1.

Wstęp wolny. Zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież i dorosłych. Takiego wydarzenia nie możecie przeoczyć. Wydarzenie poprowadzi nasza lokalna artystka  Klaudia Cituk.

W programie sceny powiatu wołomińskiego:

  • 15:30 wyjątkowo utalentowane członkinie Kół Gospodyń Wiejskich
  • 16:00 pokaz iluzji w wykonaniu Franka Jodłowskiego
  • 16:30 koncert Kochaj mnie życie w wykonaniu Anny Bystroń-Jajkiewicz, Małgorzaty Szarek i Marcina Staszka
  • 18:00 koncert La Violi
  • 19:00 koncert Markusa P
  • 20:00 koncert gwiazdy wieczoru Darii Marx

Uczestniczki The Voice of Poland, której utwór „Love Blind”, podbił polskie listy przebojów, a także dostał się do streamingowych list m.in. w Brazylii, Norwegii czy Belgii. 8 października tego samego roku wydała singiel „Paranoia”, który już w pierwszym tygodniu dostał się do listy AirPlay – Top. 19 lutego 2022 wystąpiła z tym utworem w programie TVP2 Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję! i zajęła drugie miejsce. Wiosną 2023 zajęła drugie miejsce w finale 18. edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo w telewizji Polsat.

Na uczestników wydarzenia będą czekać niesamowite i bezpłatne atrakcje m.in: szczudlarze, dmuchańce, zjeżdżalnie, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, gry i zabawy dla dzieci, mega bańki, fotobudka, bezpłatna wata cukrowa i popcorn

Ponadto znajdziecie Państwo barwne i pełne najlepszych smaków stoiska kół gospodyń wiejskich z ich wyrobami, foodtrucki i grill, lody rzemieślnicze.

Do zobaczenia.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »