Main Menu

Crossfitowe szaleństwo

Facebooktwitterlinkedin

W sobotę, 15 czerwca, zapraszamy wszystkich fanów sportu do wspólnego kibicowania podczas trzeciej edycji Targówek Cross Challenge. Na amatorów dobrej zabawy i rywalizacji czekać będzie moc atrakcji! Wpadnij do Atrium Targówek i przeżyj prawdziwe sportowe emocje! 

Trzecia edycja Targówek Cross Challenge w formule drużynowej, odbędzie się już 15 czerwca na parkingu galerii Atrium Targówek przed Multikinem. W zawodach w formacie crossfit wezmą udział najlepsi zawodnicy w Polsce, którzy zmierzą się w trzech głównych kategoriach. W tym roku zaplanowano także nową, amatorską kategorię – FOR FUN, dedykowaną osobom z amatorskim zerowym lub niewielkim doświadczeniem.

Strefa zawodów dla juniorów i atrakcje dla kibiców!

Specjalnie z myślą o kibicach Atrium Targówek przygotowało moc atrakcji. Na dzieci czekać będzie specjalna strefa zawodów , w której na zwycięzców czekają nagrody.  Najmłodsi będą mogli także bawić się na dmuchańcach czy spróbować waty cukrowej, a wraz z rodzicami skorzystać z oferty foodtrucków. Odwiedzający strefę wydarzenia będą mogli również obejrzeć ciekawe pokazy sztuk walki.

Dzięki swojej dynamice i niezwykłej atmosferze zawody crossfitowe są wyjątkowo atrakcyjnym widowiskiem, a także okazją do promowania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu oraz integracji lokalnej społeczności. Oglądanie zawodników pokonujących swoje własne ograniczenia i dążących do osiągnięcia szczytowej formy fizycznej, może być źródłem inspiracji do rozpoczęcia własnych treningów.

Zawody rozpoczną się w sobotę, 15 czerwca o godzinie 9:30 i potrwają do 18:30. Natomiast strefa z dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych będzie dostępna w godzinach 11:00-17:00. Więcej informacji nt. bieżących wydarzeń w centrum na stronie: //atrium-targowek.pl/aktualnosci/.

(materiał ITBC)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »