Main Menu

Wakacje z wojskiem

Facebooktwitterlinkedin

WAKACJE Z WOJSKIEM” – 15 MAJA 2024 R.WOJSKO POLSKIE ZAPRASZA MŁODYCH OCHOTNIKÓW DO SPĘDZENIA CZĘŚCI SWOICH WAKACJI NA DOBROWOLNYM, DARMOWYM I OCHOTNICZYM SZKOLENIU WOJSKOWYM POD HASŁEM „WAKACJE Z WOJSKIEM”. ZAPLANOWANO 3 TURNUSY SZKOLEŃ W CAŁEJ POLSCE. PIERWSZY STARTUJE JUŻ 10 CZERWCA. MOŻNA WYBRAĆ DOWOLNE MIEJSCE I TERMIN. ZA 27 DNI SZKOLENIA KAŻDY OTRZYMA 6 TYS. ZŁ. ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ PRZEZ INTERNET.

Projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.

Oferta „Wakacje z wojskiem” to 70 lokalizacji w całym kraju. Można wybrać odpowiednią dla siebie jednostkę wojskową – czy to pod kątem odległości, terminu, czy charakteru służby. Będzie można się sprawdzić m .in. jako żołnierz wojsk lądowych – piechoty, marynarz, żołnierz desantu, czołgista, rakietowiec i wiele innych. Dla każdego wojskowi rekruterzy znajdą pasujący model służby.

Zaplanowaliśmy 3 turnusy – po 27 dni każdy:

  • 06-6.07
  • 07-10.08
  • 08-14.09

Na szkolenia „Wakacje z wojskiem” można zgłosić się w każdej chwili. Procedury i formalności są proste i skrócone do minimum. Wystarczy wejść nasz portal www.zostanzolnierzem.pl, zadzwonić na infolinię 800 180 110 lub po prostu zgłosić się do każdego punktu rekrutacyjnego Wojska Polskiego centra-rekrutacji.

Kontakt do osoby wyznaczonej z ramienia WCR Warszawa Praga: tel. 261 872 309

Z wyrazami szacunku,

 kpr. Sebastian Pietrzak

Podoficer Wydziału Rekrutacji i Promocji

WCR Warszawa-Praga 

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »