Miło mi Was poinformować, że kilka dni temu NFOŚ przyznał dotację Miastu Ząbki na wywóz i utylizację azbestu w naszym mieście. Dotacja co prawda nie jest gigantyczna ale pozwoli namCzytaj dalej
Mając na uwadze ochronę środowiska naturalnego oraz zdrowie mieszkańców,Burmistrz Miasta Ząbki informuje, iż w 2012 r. Miasto Ząbki ubiega się o dotację z Wojewódzkiego Funduszu Gospodarki Wodnej i Ochrony ŚrodowiskaCzytaj dalej