Main Menu

Kompleks biurowy w sercu Ząbek

Facebooktwitterlinkedin

Ząbki Office to obiekt handlowo-usługowo-biurowy zlokalizowany niemal w samym centrum miasta. Budynek oferuje najemcom powierzchnie około 700 m2. Inwestorem jest firma WRI Investment.

Nowy obiekt biurowy stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby przedsiębiorców nie tylko z Ząbek, ale również z Warszawy. Bliskie sąsiedztwo oraz doskonały dojazd ze stolicy sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się rozwijać swój biznes właśnie w Ząbkach. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 629 w kierunku Warszawy oraz krzyżują się drogi wojewódzkie nr 631 (Warszawa – Ząbki – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Ząbki – Tłuszcz). Dodatkowym atutem jest bliskość trasy S8. Dostępne są również linie autobusowe ZTM Warszawa (145, 199, 345, N62 i N66).

Dwupiętrowy obiekt położony jest przy ulicy Wojska Polskiego 1 (naprzeciwko Urzędu Miasta Ząbki). Znajduje się w odległości 150 metrów od przystanku kolejowego SKM (nr 21), prowadzącej z dworca Warszawa-Wileńska do Zielonki. Z myślą o najemcach zaprojektowano blisko 700 m2 powierzchni handlowo-usługowo-biurowej. Wejście do budynku przystosowane jest do osób niepełnosprawnych. W Ząbki Office zastosowano podwieszany sufit oraz duże uchylne okna. Właściciel gwarantuje przyłącze teletechniczne oraz światłowód. Przewidziano również możliwość aranżacji wnętrz do oczekiwań najemców. W lokalu dostępne są także gabinety z widokiem panoramicznym oraz aneks kuchenny.

Celowo wybraliśmy Ząbki na miejsce naszej inwestycji. To jedno z lepiej rozwijających się miast na Mazowszu, korzystające na bliskim sąsiedztwie i dobrym skomunikowaniu z Warszawą. Najemcy powinni docenić kameralną atmosferę tego obiektu, która sprzyja prowadzeniu własnej firmy – przekonuje Daniel Balla, prezes zarządu WRI Investment.

Więcej informacji o Ząbki Office można znaleźć na stronie internetowej: www.zabkioffice.pl.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »